Click Here to Learn More spacer Click Here to Learn More spacer Click Here to Learn More spacer Click Here to Learn More spacer Click Here to Learn More spacer Click Here to Learn More spacer
Six Steps to Optimizing Your Compressed Air System

VariBlast Hassas Güvenlikli Hava Tabancası
VariBlast® Precision Safety Air Gun

VariBlast Hassas Güvenlikli Hava Tabancası
 
 

Yeni EXAIR VariBlast® Hassas Güvenlikli Hava Tabancası, zorlu işlerin üstesinden olağanüstü bir güçle gelebilen odaklı hava patlaması sağlar. Bu CE uyumlu hafif hava tabancasında, sadece tetiğin çekilmesiyle, bir hedef üzerinde değişken kuvvet üretebilen, değişken akışlı tasarımlı bir tetik bulunmaktadır. Bu 1/4 NPT Emniyetli Hava Tabancasına parmağın tamamına uygun, rahat bir tetik ve kullanışlı askı halkası dahildir.

VariBlast Hassas Güvenlikli Hava Tabancası, darbeye dayanıklı bir polikarbonat talaş kalkanı da eklenilebilen, standart, 12" veya 20" uzatma da içermektedir. Hava tabancası gövdesi, yüksek etkili poliasetalden üretilmiştir. Memeden çıkan hava akışı bloke edilemeyeceğinden, işlemin güvenli olması ve OSHA standardı 1910.242(b) gerekliliklerine uygunluk sağlanır. Bu VariBlast hassas hava tabancası, OSHA gürültüye maruz kalma standardı 29 CFR 1910.95(a) sınırlarının oldukça altında olan 75 dBA ses seviyesi ile çalışır.

Telif hakkı ©2023 EXAIR LLC.Her hakkı saklıdır.